awaryjne_66

Zakup samochodu to odpowiedzialna decyzja. Można posługiwać się wieloma kryteriami, kiedy chcemy znaleźć dla siebie właściwy model auta. Moc silnika, wymiary, wnętrze, a także niezawodność. Na tym ostatnim się skupimy, starając się znaleźć najmniej awaryjne samochody na rynku, o zakupie których warto pomyśleć.

Japońskie samochody jednymi z najmniej awaryjnych

Na pewno nie będzie dużym zaskoczeniem, że to właśnie auta japońskie cieszą się mianem najmniej awaryjnych. To zasługa nie tylko znakomicie dopracowanego konceptu, ale również filozofii życia i prowadzenia biznesu. Japończycy za punkt honoru stawiają sobie solidnie wykonaną pracę. Bez względu na to co robią, chcą by wszystko było wykonane w sposób prawidłowy i zgodny z oczekiwaniami klienta. Tak samo jest kiedy chodzi o samochody. To rzadko spotykane szczególnie w czasach, w których inni producenci stosują tzw. planowane postarzanie produktu, mające skłonić właścicieli do kupna nowego samochodu, zamiast naprawiania tego, który posiadają. Jednym z wzorów do naśladowania jest samochód Toyota Yaris. W niemal wszystkich niezależnych rankingach niezawodności zajmuje on bardzo wysokie miejsca. Nie przypadkowo. To małe miejskie auto, które jest dziś produkowane jako IV generacja ma wiele zalet. Jest zwrotne, pojemne, może się podobać, ale przede wszystkim zostało dopracowane technologicznie. Niewątpliwą zaletą tego samochodu jest to, że można go kupić w wersji hybrydowej, czyli samochodu z połączeniem silnika spalinowego i elektrycznego.

Europejskie mało awaryjne auta

Również europejskie marki samochodowe mogą się pochwalić modelami uznawane za niezawodne. Nie będzie zaskoczeniem chyba jeśli na tej liście znajdzie się Volkswagen Golf. Jest to jeden z bardziej kultowych samochodów, który doczekał się już ósmej generacji. Pierwszy model Golfa produkowany był w latach 1974 do 1994 i lata ta pokrywają się z produkcją Golfa II generacji, produkowane od 1983 do 1992 roku. Przemyślana polityka VW, za którą podążają dopracowane technologie i precyzyjny dobór materiałów. Dziś Golf jest jednym z bardziej pożądanych samochodów w Europie, a zaraz za nim znajduje się model z tej samej marki motoryzacyjnej czyli Passat. Mamy nadzieję że udało nam się przekonać cię do kupna jednego z trzech wymienionych modeli: Toyota Yaris, VW Golf lub VW Passat. Do wyboru masz samochody fabrycznie nowe, jak również używane. Brakuje ci nieco pieniędzy do upatrzonego modelu? Pożyczka bez BIK może ten problem rozwiązać i pomóc w realizacji motoryzacyjnego marzenia. Czy pożyczka bez BIK to bezpieczne rozwiązanie chwilowych problemów finansowych? Jeśli tylko jesteś pewien tego, że będziesz w stanie taką pożyczkę spłacić, nie ma powodu do obaw.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.